sobo (سوبو)

برند سوبو یکی از معتبرترین برندهای کشور چین است که در ضمینه‌ی آکواریوم و تاسیسات آن در سال‌های اخیر فعالیت های زیادی داشته است. (بیش از 13 سال)

این شرکت با شعار نوآوری و کیفیت کار می کند. از دلایل موفقیت نیز همین هدف میباشد.


شرکت سوبو محصولات آکواریومی


شرکت سوبو تولید کننده ای است که بر تحقیق، توسعه، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات و تجهیزات آکواریومی تمرکز دارد. به دلیل دانش فنی قوی و تجربه ی زیاد این شرکت و نیز کیفیت عالی محصولات و تعهد بالا در قبال مشتریان، این شرکت طی این سال ها رشد سریعی داشته و وسعتی در حدود 50000 متر مربع با تعداد کارکنانی در حدود 800 نفر را تجربه کرده است.


کارخانه سوبو محصولات آکواریوم


این برند جزو برندهای شاخص در زمینه لوازم آکواریومی بوده و به همین دلیل از لحاظ کیفی دارای سطح بالایی است. در سال‌های اخیر واردات این برند افزایش یافته و دلیل آن کیفیت خوب محصولات برند سوبو است. بیشتر محصولات این برند تحت لیسانس آلمان بود و همگی دارای پشتیبانی بوده است.

شرکت Zhongshan Songbao Electic Co., Ltd در سال 2005 تاسیس شد. شرکت ژونگ شان سونگ بائو دو برند اصلی سوبو و تیان را در بر می گیرد که هردو دارای CCC، CE و گواهینامه ی ISO9001:2008 هستند.

نوآوری و کیفیت شعار اصلی این شرکت است، سونگ بائو قصد دارد به یک شرکت آکواریومی مشهور تبدیل شود. سونگ بائو از همکاران تجاری داخلی و خارجی برای همکاری متقابل و رسیدن به آینده ی روشن تر استقبال می کند.عکس هایی از محیط کارخانه سوبو:محصولات سوبو :

سوبو ؛ شرکت تولید محصولات آبزیان و آکواریوم

محصولات اصلی این کمپانی شامل آکواریوم، پمپ زیر آب، پمپ هوا، فیلتر، بخاری، محصولات یو وی ضد باکتری، مدیای فیلتر و محصولات تمیز کننده ی آکواریوم است.

طیف این محصولات مرتباً در حال گسترش و تکامل است و تیم حرفه ای این شرکت از توسعه و پیشرفت مداوم کیفیت محصولاتی که به بازار امروز وارد می شوند و نیازهای فردا را پیش بینی می کنند، اطمینان حاصل می کند. محصولات سوبو (سونگ بائو) در چین و در بیش از 50 کشور جهان در دسترس عموم قرار دارند.


در سفیرآب میتواند محصولات سوبو که مستقیما تهیه و توزیع میشوند را با مناسب ترین قیمت تهیه بفرمایید. (بالاترین تنوع کالایی که تمام محصولات سوبو وارد شده به کشور میباشد را برای رضایت بیشتر شما عزیزان عرضه مینماییم.)

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–30 از 515 نتیجه

کالاهای موجود