Nutri Pet (نوتری پت)

درباره شرکت بهین تاش (نوتری پت):

شرکت بهین تاش در سال 1379بوسیله جمعی از فارغ التحصیلان دامپزشکی و تغذیه تاسیس گردید. و فعالیت  خود را در راستای تولید محصولات غذایی مخصوص سگ و گربه به عنوان تنها تولید کننده این مواد در ایران آغاز نموده است.

از سال 1379 تا 1382 محصولات منحصرا کنسروی بوده و پس از آن خط تولید غذای خشک این شرکت در سال 1383راه اندازی گردید است . این شرکت از بدو تولید محصولات خود، علاوه بر توزیع در بازار (کلینیکهای دامپزشکی و پت شاپها ، داروخانه های دامپزشکی و سوپر مارکتها) در تهران و شهرستانها ،تامین غذای سگهای اکثر نیروهای دولتی ،نظامی و امدادی را در کشوربه عهده گرفت است و این نیروها مجهز به سگهای آموزش دیده در رابطه با زنده یابی ،مین یابی و تجسس مواد مخدر می باشند .

بهین تاش اهمیت تغذیه در حیوانات را فرا تر از رفع گرسنگی می داند و مراتبی چون افزایش کارایی ،حفظ سلامت حیوان و انسانهای مرتبط با آن و بهداشت و سرزندگی حیوان را همواره در نظر داشته است.
این شرکت همواره تلاش کرده تا اهمیت تغذیه حیوانات را در جنبه های مختلف نشان دهد و با افزایش تجربه در چند سال  اخیر نیز شرکت با افزایش کمی اقلام تولیدی خود و تعداد محصولات سعی در برآورده کردن نیاز طیف وسیع تری از علاقمندان را دارد .

شرکت بهین تاش در هیچ زمانی از انتقادات و پیشنهادات صاحبان علم و حتی افراد صرفا علاقمند به نگهداری از حیوانات بی نیاز ندانسته و خواهان اطلاع از نقائص و کمبودهای کار خود میباشد واعتقاد راسخ دارد که این علم و صنعت جوان و نو پا در کشورمان نیاز به مطالعه ،تحقیق و تجربیات بسیار بیشتری دارد و این نگرش باعث شده در طول سالهای گذشته این شرکت مقادیری از محصولات خود را به کشورها ی ترکیه ، عراق و، ارمنستان و گرجستان بصورت غیر مستقیم صادر نموده است .

شما میتوانید لیست کاملی از انواع غذای نوتری را در زیر مشاهده و خرید بفرمایید.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش 26 نتیجه

کالاهای موجود