Monello (مونلو)

آشنایی با برند مونلو (Monello) :

غذای های برند مونلو حیوانات در برزیل تولید شده و جزو برند های معتبر در سطح جهان می باشد. طبق نظر سنجی هایی که در بین صاحبین حیوانات خانگی صورت گرفته مونلو نقش بسیار مهمی دارد. این در حالی است که قیمت عرضه شده روی محصولات غذای خشک سگ مونلو و همینطور غذای خشک گربه مونلو نسبت به سایر برند های مطرح اختلاف قیمت زیادی دارند. البته این نکته رو باید توجه کرد که متاسفانه سایر برندها به دلیل شهرت بیشتر در ایران این اختلاف قیمت زیاد را شاهد هستیم.

غذاهای مونلو همگی سوپر پرمیوم هستند و به سفارش اروپا تولید شده اند و کیفیت بسیار بالایی نسبت به قیمت آنها دارند. امیدواریم این سری از محصولات خوب در کشور ما هم مورد استقبال قرار گیرد تا سایر برندها از باندبازی و انحصار اشخاص خارج شود.

جان حیوانات نازنین بازیچه و وسیله ای برای پولدار شدن افراد نیست. سعی کنیم با ارايه محصولات باکیفیت با قیمت مناسب سعی در بهبود نگهداری حیوانات خانگی بنماییم خوشحالیم که سفیرآب هدف اصلی را بر همین اصل قرار داده است و به کمک عزیزان این مسیر سریع تر طی میشود.

غذاها و محصولات شرکت مونلو در تناژ بالا در سفیرآب موجود میباشد و هم عمده و هم خرده در هر تعدادی قابل عرضه به عزیزان میباشد.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش 25 نتیجه

کالاهای موجود