Josera (جوسرا)

شرکت آلمانی جوسرا بیش از 70 سال است که در زمینه مواد غذایی سگ و گربه، تحت نظر بهترین متخصصین تغذیه با جدیدترین متد روز دنیا فعالیت دارد. و در حال حاضر یکی از معروفترین غذاهای بازار آلمان می باشد.
این شرکت دارای تاریخچه تاثیرگذار و بسیار موفق از گذشته تا به امروز می باشد که در تولید غذای سوپرپریمیوم سگ و گربه، از مواد اولیه سالم و باکیفیت بالا استفاده می کند. بطوریکه ترکیبات دستکاری شده ژنتیکی، سویا، رنگ، نگهدارنده وطعم دهنده های مصنوعی در محصولات این شرکت وجود ندارد.
این کمپانی قبل از تولید غذای خشک، مواد خام اولیه را در مجهزترین آزمایشگاه ها و با بروزترین متد، تحت آنالیز قرار داده سپس بعد از اتمام پروسه تولید، غذای خشک مجدد مورد آزمایش قرار می گیرد تا از صحت و کیفیت غذا اطمینان حاصل شود.
در این آزمایشگاه ها متخصصین شیمی، زیست شناسی دست به دست هم داده تا محصولات جوسرا با کیفیت و طعم بسیار عالی برای حیوانات فراهم شود.

محصولات جوسرا :

غذای با کیفیت، ضامن سلامت و درخشندگی پوست و موی حیوان می باشد. شما همواره می توانید از غذای جوسرا به عنوان غذایی باکیفیت عالی، قابلیت هضم بالا،خوش طعم و تامین کننده تمامی نیازهای غذایی حیوانتان، اعتماد نمایید.

شما مشتریان عزیز در سفیرآب میتواند محصولات جوسرا را در تنوع کامل و مناسب ترین قیمت تهیه بفرمایید. (بالاترین تنوع کالایی که تمام محصولات جوسرا وارد شده به کشور میباشد را برای رضایت بیشتر شما عزیزان عرضه مینماییم.)

جوسرا یکی از تولیدکنندگان غذای سگ و گربه در سراسر جهان می باشد. محبوبیت برند Josera به دلیل مرغوبیت، کیفیت بالا، طعم و مزه خوب غذاهای سگ و گربه می باشد. در سال ۱۹۴۱ جوزف و پائولین ارباخر کارخانه ای در ایالت بایرن برای تولید آهک خوراک دام تاسیس کردند. با افزایش متقاضیان آهک خوراک دام، برند جوسرا کارخانه ای جدید در شهر کلاینهوباخ تاسیس کردند. سرانجام در سال ۱۹۸۰ برند Josera، پیشرفت روز افزون خود را در پیش می گیرد. غذای حیوانات خانگی باید دارای طعم خوبی باشد، هضم آسانی داشته باشد و نیازهای غذایی پت شما را برطرف کند، برند جوسرا طی زمان کیفیت محصولات خود را به بالاترین درجه بهبود داده است.

غذای گربه جوسرا

غذای گربه جوسرا از تنوع بسیار زیاذی برخوردار است و متناسب با نیازهای غذایی گربه های باردار، گربه های خانگی یا غیرخانگی، گربه های عقیم شده و…اقدام به تولید محصولات خود می کند. به عنوان مثال: غدای خشک بچه گربه سوپر پرمیوم مینته جوسرا؛ مناسب بچه گربه ها، مادران باردار وشیرده و دارای کیفیت سوپر پرمیوم می باشد. غذای خشک گربه جوسرا نیچرکت باطعم پرندگان؛ دارای کلسیم و فسفر می باشد و از سنگ کلیه جلوگیری می کند. غذای خشک گربه جوسرا مدل کولینس؛ برای گربه های بالغ در دو نوع خانگی و غیر خانگی تولید می شود و دارای روغن ماهی قزل آلا و ماهی آزاد می باشد و از کیفیت سوپرپرمیوم برخوردار است. غذای خشک گربه جوسرا طعم اردک ماهی؛ برای گربه های بالغ که در محیط داخلی یا خارجی زندگی می کنند مناسب می باشد، همچنین فاقد سویا و شکر می باشد و به سلامت دندان ها کمک می کند. غذای خشک گربه جوسرا با طعم beef؛ برای مصرف روزانه گربه ها توصیه میشود. غذای خشک گربه جوسرا با طعم مرغ-chicken؛ قابل استفاده برای هردو محیط (خارجی و داخلی) می باشد، همچنین مناسب گربه های عقیم نیز می باشد. غذای خشک گربه لژر جوسرا، فوق العاده عالی برای گربه های چاق و کم تحرک و همچنن گربه های عقیم شده و دارای کیفیت سوپر پرمیوم می باشد. غذای خشک گربه جوسرا با طعم fish، مناسب برای هر دو گربه محیط داخلی و خارجی می باشد و سطح متوسط چربی مناسب گربه های عقیم شده است و به دلیل وجود فیبر احساس سیری را در گربه ایجاد می کند و برای مصرف روزانه گربه های بالغ توصیه میشود.

غذای سگ برند جوسرا

غذای سگ جوسرا دارای ترکیبی منحصر به فرد از مواد مغذی برای حفظ سلامتی سگ ها می باشد. بطور کلی غذاهای Josera، مجموعه ای کامل از ویتامین های ضروری برای بدن حیوانات خانگی می باشد از قبیل ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین B1، ویتامینB2، ویتامین B6 و ویتامین B12 می باشد. همچنین دارای مواد معدنی مورد نیاز و با کیفیت نیاسین، فولیک اسید، بیوتین و تائورین، آهن، روی، منگنز، مس، کلسیم و سلنیوم می باشد.
ویتامین A در بهبود عملکرد بینایی موثر است. ویتامین D3 در سلامت مفاصل و استخوان ها موثر است و سبب افزایش بیشتر جذب کلسیم می شود. ویتامین C و E موجب تقویت سیستم ایمنی و ارتقای عملکرد سیستم دفاعی می شود. ویتامین های گروه B و اسیدهای چرب امگا۳ و امگا۶ به بهبود کیفیت و سلامتی پوست و مو کمک می کند.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–30 از 48 نتیجه

کالاهای موجود